Choose language

VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro kartu su Gardino centrinės miesto poliklinikos iš Baltarusijos parengta informacinė medžiaga, aktuali Druskininkų savivaldybės vyresnio amžiaus gyventojams bei neįgaliesiems

  • Titulinis
  • ES projektai
  • VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro kartu su Gardino centrinės miesto poliklinikos iš Baltarusijos parengta informacinė medžiaga, aktuali Druskininkų savivaldybės vyresnio amžiaus gyventojams bei neįgaliesiemsVšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – VšĮ Druskininkų PSPC) specialistai, bendradarbiaudami kartu su Gardino centrinės miesto poliklinikos iš Baltarusijos, specialistais, parengė informacinę medžiagą – brošiūras, aktualią projekto tikslinei grupei, t. y. Druskininkų savivaldybės vyresnio amžiaus gyventojams bei neįgaliesiems, bei kuri prisidės prie šių išskirtų gyventojų grupių sveikatos raštingumo didinimo ir tuo pačiu prie jų sveikatos išsaugojimo.

Brošiūroje ,,Ligų prevencija pateikiama informacija apie pagrindines VšĮ Druskininkų PSPC vykdomas vėžio prevencines programas, jų naudą gyventojams.

Brošiūroje ,,Esminiai sveikatos sutrikimai, jų simptomai ir skubi pagalba“ pateikiama informacija kaip atpažinti sveikatai ir gyvybei pavojingų ligų simptomus, nesumaišyti šių simptomų su kitais negalavimais, kaip suteikti pirmąją pagalbą šalia esančiam.

Brošiūroje ,,Kraujotakos sistemos ligos, pagrindiniai rizikos veiksniai, efektyvus jų valdymas“ pateikiama informacija apie VšĮ Druskininkų PSPC vykdomą širdies ir kraujagyslių ligų prevencinę programą, širdies ir kraujagyslių ligų pagrindinius rizikos veiksnius ir šių veiksnių efektyvų valdymą.

Brošiūroje ,,Efektyvi slaugomų pacientų priežiūra“ pateikiama informacija apie slaugomų pacientų (tiek namuose, tiek ir slaugos įstaigoje) poreikius, efektyvią šių pacientų priežiūrą, apimančią tinkamos aplinkos sukūrimą, bendravimą, higieną, mitybą, savarankiškumą ir kitus svarbius aspektus.

Brošiūrose visa informacija pateikiama glaustai ir suprantamai, todėl tikimasi, jog ji bus naudinga, padės atsakyti į rūpimus klausimus ir paskatins projekto tikslinės grupės asmenis pasirūpinti tiek savo, tiek ir savo artimųjų sveikata, kas neabejotinai prisidės prie šių gyventojų gyvenimo kokybės gerinimo.

Projekto pradžia: 2020-02-12

Numatoma projekto pabaiga: 2021-08-12

Bendra projekto įgyvendinimui numatyta suma – 266 733,17 eurų, iš kurios 240 059,85 eurų finansuoja ES.

Informacija paruošta įgyvendinant projektą Nr. ENI-LLB-1-043 ,,Sveikatos priežiūros paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas pažeidžiamoms gyventojų grupėms Druskininkų ir Gardino regione“, finansuojamą pagal 2014-2020 metų Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Daugiau apie programą www.eni-cbc.eu/llb
Paskutinį kartą redaguota: 2022-03-09 10:09