Choose language

Apie įstaigą

VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centras yra asmens sveikatos priežiūros įstaiga, licencijuota teikti šias paslaugas:

  1. Pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros: šeimos gydytojo praktikos, vaikų ligų gydytojo, vidaus ligų gydytojo, gydytojo akušerio ginekologo, gydytojo chirurgo
  2. Pirminės psichikos sveikatos priežiūros
  3. Pirminės odontologinės pagalbos ir protezavimo
  4. Slaugos, palaikomojo gydymo IR paliatyviosios pagalbos
  5. Psichikos dienos stacionaras

Vizija:

VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centras – inovatyvi, nuolat tobulėjanti, patraukli pacientams ir darbuotojams sveikatos priežiūros įstaiga.

Misija:

Teikti Druskininkų miesto ir savivaldybės gyventojams ir svečiams kvalifikuotas, saugias ir savalaikes ambulatorines, pirminio lygio stacionarines bei skubios pagalbos sveikatos priežiūros paslaugas, efektyviai panaudojant turimus išteklius.

Tikslai:

Būti arčiausiai paciento visais jo amžiaus tarpsniais. Išklausyti, patarti ir padėti išspręsti sveikatos problemas. Gydyti remiantis naujausiomis medicinos mokslo žiniomis, sukaupta klinikine praktika IR holistiniu požiūriu į žmogų. Nuolatos propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir skatinti pacientus rūpintis savo sveikata.

Mūsų vertybės:

  • Profesionalumas
  • Pagarba kolegoms ir pacientams
  • Atsakomybė
  • Bendradarbiavimas
  • Atidumas ir dėmesys
Paskutinį kartą redaguota: 2023-12-14 09:31