Choose language

Aktualijos

Poliklinikoje – nauja įranga ir modernios odontologinės kėdės

2021 10 29

Druskininkų PSPC odontologijos skyrius savo pacientus pasitinka atsinaujinęs. Atnaujintos patalpos, sumontuoti du naujos odontologinės įrangos komplektai. Patogiomis ir funkcionaliomis kėdėmis jau džiaugiasi Druskininkų PSPC pacientai bei juos gydantys medikai.

Odontologijos skyriaus vedėjos Editos Sergejevos teigimu, medikai džiaugiasi ne tik kabinetuose pastatytomis naujomis kėdėmis, bet ir naujais antgaliais bei grąžtais, siurbimo sistema, kėdėje įmontuotu skaleriu ir sodapūte, kurie skirti periodontologinių ligų prevencijai ir gydymui. Prie darbo vietos yra ekranas, kuriame galima matyti dentaliniu rentgeno aparatu padarytas paciento danties ar atskiros burnos dalies nuotraukas.
„Žinoma, su senesne įranga nėra net ką lyginti, daug patogiau: jokių laidų ar vamzdelių ant grindų nebėra, kėdės su patogiais paminkštinimais, bendras apšvietimas geresnis, nauji antgaliai, grąžtai, atsiurbimo sistema ir t.t . “, - džiaugėsi gydytoja.

Poliklinikos direktorė Eglė Matienė džiaugėsi, kad odontologines kėdes pavyko nupirkti įgyvendinant ES finansuojamus projektus.
,,Stengiamės eiti koja kojon su šiuolaikinėmis technologijomis, neatsilikti nuo privačių gydytojų kabinetų, kad mūsų pacientai jaustųsi gerai ir patogiai", – sakė direktorė.
Viena odontologinė įranga įsigyta  įgyvendinant projektą  ,,Sveikatos priežiūros paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas pažeidžiamoms gyventojų grupėms Druskininkų ir Gardino regione“ , kita  - dalyvaujant ES finansuojamame projekte  „Pirminės asmens sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas Druskininkų savivaldybėje“.


Paskutinį kartą redaguota: 2022-09-01 08:57