Choose language

Aktualijos

ISTORINĖ DIENA POLIKLINIKAI

2022 05 25

Tai istorinė diena Poliklinikai, jos darbuotojams ir pacientams.

Tad poliklinika yra pirmoji Druskininkų sveikatos priežiūros įstaiga bei antroji Alytaus regione, kuri yra akredituota šeimos medicinos paslaugoms teikti.

"Poliklinikai akreditavimas labai svarbus įvertinimas, ilgalaikio komandinio darbo rezultatas. Akredituotos įstaigos vardas suteikiamas nelengvai ir tik toms įstaigoms, kurios yra pasiekusios aukštų paslaugų teikimo standartų pagal įvairius kriterijus. Trumpai tariant tai rodo, kad įstaiga yra ženkliai aukščiau nei baziniai kokybės reikalavimai, kuriuos privaloma atitikti norint gauti sveikatos paslaugų teikimo licenciją. VASPVT vertinimas buvo labai griežtas ir po viso šio proceso drąsiai galiu teigti, kad mūsų įstaigos personalas teikia kokybišką medicininę pagalbą, rūpinasi pacientų gerove ir užtikrina, kad paslaugos būtų suteiktos laiku. Taip pat, geriausiai įvertintoms gydymo įstaigoms didėja finansavimas, todėl tai dar buvo dar vienas paskatinimas, dėl ko buvo verta siekti šio tikslo.", – įvertinimu džiaugiasi VšĮ Druskininkų PSPC direktorė Eglė Matienė

VšĮ Druskininkų PSPC direktoriaus pavaduotojo medicinai Jono Stankevičiaus teigimu, Šeimos medicinos paslaugų akreditacija – svarbus įvertinimas visai Druskininkų PSPC komandai. „Siekiant šio statuso įdėta daug kruopštaus ir dažnai nematomo darbo, kuris pasiteisino. Ši akreditacija – tai pripažinimas ir įvertinimas, kuriuo didžiuojamės“, – pridūrė Direktoriaus pavaduotojas medicinai.

"Visas akreditavimo procesas, pasiruošimas užtruko apie 2 metus, o tam įtakos turėjo užsitęsusi pandemija. Per du metus vyko daugybė susirinkimų, mokymų, parengta ir atnaujinta apie 80 tvarkos aprašų. Darbuotojams vykdėme mokymus kaip teisės aktus įgyvendinti praktikoje, kaip pagerinti darbo procesus, darbo kokybę, vyko intensyvūs susirašinėjimai su akreditavimo tarnybos specialistais, ekspertų vertinimai vietoje ir t.t." - teigė direktoriaus pavaduotojas medicinai Jonas Stankevičius.

AČIŪ Druskininkų PSPC darbuotojams už supratingumą, bendrą darbą, už kiekvieno indėlį siekiant įstaigos akreditacijos.

"Šis įgyvendintas tikslas dar labiau motyvuoja visus dirbti ir stengtis vardan pacientų sveikatos.“ - bendrais darbo rezultatais džiaugiasi poliklinikos direktorė.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-05-25 11:34