Choose language

Aktualijos

DŽIUGI ŽINIA: KOMANDĄ PAPILDYS DAR VIENA VAIKŲ IR PAAUGLIŲ PSICHIATRĖ

2023 08 02

Džiaugiamės pristatydami dar vieną VšĮ Druskininkų PSPC komandos narę - vaikų ir paauglių gydytoją psichiatrę Mildą Kumžaitę! Tai naujai prie komandos prisijungusi specialistė! Gydytoja dirbti pradės nuo 2023 m. rugsėjo 5 d.

Gydytoja yra baigusi Vilniaus Universiteto Vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūros studijas, įgijusi gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro kvalifikaciją. Teorinių ir praktinių žinių gydytoja įgijo dirbdama Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro Dienos stacionaro bei Santaros klinikų Vaiko raidos centro Vaikų psichiatrijos skyriuose. Specialistė nuo 2021 m. yra podiplominių Kognityvinės ir elgesio terapijos studijų dalyvė, kaupianti patirtį dirbant individualioje praktikoje. Taip pat yra vedusi paskaitas apie emocinę sveikatą vaikams ir paaugliams keliose Vilniaus miesto ugdymo įstaigose, žinias gilina savo srities vietinėse bei tarptautinėse (IACAPAP) mokslinėse- praktinėse konferencijose.
Džiaugiamės, kad nuo rugsėjo mėnesio Druskininkinkų savivaldybės mažieji pacientai greičiau ir lengviau galės gauti specializuotą pagalbą.

Gydytoja dirbs kas antrą savaitę šiuo grafiku:
Antradieniais - 12-18 val.
Trečiadieniais - 07-10 val.
Išankstinė registracija telefonu +370 313 41530


Paskutinį kartą redaguota: 2023-09-20 08:36