Choose language

Aktualijos

CIVILINĖS SAUGOS PRATYBOS

2022 03 31

Kovo 29 d. VŠĮ Druskininkų PSPC buvo surengtos civilinės saugos pratybos simuliuojant įstaigoje kilusį gaisro pavojų.

Pratybų tikslas – praktiškai atlikti pacientų ir personalo evakuaciją iš pastato, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą, mokyti darbuotojus, kaip elgtis įstaigoje kilus gaisro bei kitiems pavojams.
Pratybų metu gaisro židinį imitavo ketvirtame poliklinikos aukšte paleisti dūmai. Visi darbuotojai gavo SMS žinutes su įspėjimu evakuotis, taip pat pranešimus į savo kompiuterių ekranus.
Suskambėjęs įspėjamasis pavojaus signalas, pranešė visiems apie gaisro pavojų, buvo pradėta fizinė evakuacija. Visi pacientai, darbuotojai operatyviai išėjo iš pastato evakuacijos planuose numatytais takais ir susirinko nurodytoje vietoje.
Šios pratybos parodė, jog kilus pavojui sėkmingai suveikė pavojaus signalo aktyvavimas administraciniu lygiu bei informacijos perdavimas, visi praktiniai veiksmai buvo vykdomi tiksliai ir greitai.
Ačiū kolektyvui! Atlikus evakuaciją įvyko proceso aptarimas bei analizė su išvadomis tobulinimui.
Pratybos neabejotinai buvo naudingos, nes prisiminus civilinės saugos žinias bei jas pakartojus praktikoje saugiau jaustis galės tiek įstaigos personalas, tiek ir pacientai, kuriais tikrai bus pasirūpinta kilusių grėsmių akivaizdoje.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-03-31 09:39