Choose language

Aktualijos

Atnaujinamos paslaugos

2020 05 10

Odontologinių paslaugų teikimo ir atnaujinimo planas

Ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir atnaujinimo planas

Psichikos dienos stacionaro paslaugų atnaujinimo ir teikimo asmens sveikatos priežiūros įstaigoje planas

Nuo gegužės 11 d. pacientams VŠĮ DRUSKININKŲ PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRE etapais pradedamos atnaujinti planinės sveikatos priežiūros paslaugos.

Prioritetas teikiamas NUOTOLINĖMS paslaugoms (vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo, slaugytojo konsultacijoms, gydytojų tarpusavio konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui).

Tiesioginis kontaktas su pacientu bus tik tuomet, kai paslaugos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu, tada gydytojas kviečia pacientą atvykti.

Planinės odontologijos paslaugos dar neteikiamos, teikiamos tik būtinosios pagalbos paslaugos (esant stipriam dantų skausmui, veido tinimui, veido traumoms). 

Nėščiųjų priežiūra vyksta įprastine tvarka, srautus organizuojant  tam tikromis įstaigos valandomis (kiekvieną dieną nuo 8 val. iki 10 val.); 

Planiniai skiepijimai vykdomi numatant pacientų srautų valdymą: planiniams skiepijimams paskirtos atskiros patalpos ir konkretus laikas, užtikrinant, kad nesikryžiuotų  pacientų, atvykstančių planiniams skiepijimams ir kitų pacientų srautai. Mažiesiems pacientams paskirtas individualus laikas, kada atvykti į įstaigą. 

Profilaktiniai patikrinimai ir prevencinės programos organizuojamos numatant  pacientų srautų valdymą. 

Išlieka paslaugų namuose teikimo ribojimas, išskyrus ambulatorinės slaugos ir paliatyviosios pagalbos paslaugas namuose, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento sveikatos būklė (sprendžia gydantis gydytojas); 

REGISTRACIJA

Registracija vyksta tik telefonu. Laikinai pacientų registracija internetu sustabdyta.

Skambinkite į registratūrą ir registruokitės nuotolinei šeimos gydytojo / slaugytojo konsultacijai.
Jeigu nuotolinės konsultacijos metu ŠEIMOS GYDYTOJAS ar SLAUGYTOJAS nusprendžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto su šeimos gydytoju konsultacija, tada pats gydytojas arba slaugytojas Jus užregistruos vizitui.

 

ĮĖJIMAI Į POLIKLINIKĄ.

Siekiant apsaugoti COVID-19 rizikos grupei priskiriamus 60 metų ir vyresnius, taip pat turinčius lėtinių ligų pacientus bei nėščiąsias, jiems skirti atskiri įėjimai nuo Vytauto gatvės pusės.

Pacientai, kurių kūno temperatūra yra 37,0 ir aukštesnė, apžiūrimi specialiai tam skirtame kabinete, apžiūrai įleidžiami per atskirą įėjimą iš kiemo pusės.

Visi kiti pacientai naudojasi bendru centriniu įėjimu nuo M. K. Čiurlionio g. pusės.

Atvykus į polikliniką prašome atidžiai sekti nuorodas ir vadovautis darbuotojų nurodymais.

 

SVARBU!

Į polikliniką atvykti likus ne daugiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko (esant būtinybei – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo), būtinai su apsaugine veido kauke ir pageidautina su pirštinėmis.
Laukdami patekimo į polikliniką ir poliklinikos viduje vienas nuo kito laikykitės saugaus 2 m atstumo.
Prie poliklinikos įėjimo Jums bus pamatuojama temperatūra. Karščiuojantys daugiau kaip 37°C pacientai į poliklinikos patalpas neįleidžiami. Pacientams nurodoma kreiptis nuotoliniu būdu į šeimos gydytoją dėl tolimesnių rekomendacijų.
Įėjus į polikliniką būtina dezinfekuoti rankas.

Dėkojame už supratimą ir linkime išlikti sveikiems bei saugiems!

 

 

Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-30 14:17